Hudebka

16 hod. | Cena: 2400,-

Hudebka

 

Od září 2019 bohužel kurzy hudebky u nás již probíhat nebudou. V případě zájmu se prosím obracejte přímo na lektorku:

Jarmila Žilková, DiS. - 602 666 316, zilkovajarmila@seznam.cz

Adresa konání kurzů: Smiling baby school, Čechova 29, Praha 7

Začátek kurzů: v týdnu od 16. 9. 2019

15 lekcí za pololetí/ 200 Kč za lekci 45 minut (v případě sourozenců 150 Kč za každého sourozence) 

Rozvrh:

Pondělí
15:15 - děti ve věku 2,5 - 3,5 roku
16:15 - děti ve věku 4,5 - 5,5 roku
17:15 - děti ve věku 5,5 roku - 6,5 roku, na závěr pro zájemce lekce výuky na flétnu (20 min)

Středa
16:15 - děti vě věku 3 - 4 roky
17:15 - děti ve věku 6-8 let, na závěr pro zájemce lekce výuky na flétnu pro pokročilejší (20 min)

 

 

 

Reference

 

Chtěla bych Vám  poděkovat za vše, co těm malým dětským dušičkám dáváte. Protože svou práci máte víc než ráda, což jsem poznala po chvilce, možná si ani neuvědomuje, jak moc je Vaše hodiny obohacují. Inteligentní texty písniček, které je vedou k lásce ke slovu, sympatické melodie, které je učí vnímat hudbu přirozenou cestou, to vše okořeněné smysluplným, nevtíravým hraním a pohybem. Co víc si přát.  Jako učitelka českého jazyka pořád ještě doceňuji sílu a kouzlo prostého slova. Jsou to hodnoty, které člověk vezme za své a dostane pod kůži, pokud se k nim dostane zajímavou formou a v útlém věku. Jsem ráda, že naše Eliška tuto možnost ve Vaší osobě má. Je to bohatsví, jehož hodnotu nelze vyčíslit (naštěstí), ale které si jako vzácnou devízu Vaši žáčci ponesou do života. Vlastně ani nevím, zda je správné slovo žák; ostatně Vy také nepůsobíte v roli učitelky v klasickém slova smyslu. Svou práce děláte hlavně srdcem, a tak i děti se učí porozumět srdcem křehkému světu slova, hudby a pohybu.
Velmi si vážím Vašeho kamarádského přístupu k malým svěřencům; z vlastní zkušenosti vím, že v atmosféře pochval a povzbuzování lze dosáhnout takřka zázraků. Přirozenou cestou v dětech rozvíjíte city, kreativitu a spoustu dovedností. A ony Vám to bohatě vraceji: chodí k Vám rády a těší se na Vás.

Marcela Horažďovská

S Jájou jsme se poprvé potkali před téměř 4 lety na ukázkové hodině kurzu Yamaha. Nebylo to naše první seznámení s Yamahou, ale až přístup Jáji rozhodl o tom, že jsme dceru přihlásili. Jája dokázala zaujmout 18 - ti měsíční batolata stejně jako jejich rodiče. Bezprostředností, nadšením, energií, nápady, rovnocenným a osobním postojem k dětem i dospělým si získala nejen nás, ale troufám si říct, že všechny zúčastněné. Zpívání s Jájou, na které jsme po dvou letech Yamahy navázali, je úžasné setkávání dětí s hudbou. Jája věnuje pozornost hudbě jako celku i jednotlivým částem jako rytmu, melodii, dechu, textu ad. Její žáci odcházejí obohaceni umělecky i lidsky. Neopakují jen otrocky naučené texty, obsahu písniček rozumí v souvislostech. Hodiny si děti užívají hravou formou v neformálním prostředí, které vytváří skvělou přátelskou atmosféru. Přála bych zažít hodinu Zpívání s Jájou každému dítěti i dospělému, i kdyby jen na zkoušku pro potěšení z hudby. 

Lucie Kosová

 

S radostí vnímám, kolik jste se toho společně naučili. Nejde jen o tu dlouhou řadu krásných písniček a říkanek, ale i o cit pro rytmus a schopnost hudbu nejenom poslouchat, ale i vnímat a porozumět jí. Nejdůležitější ale pro mě je, že na děti přenášíš svoji lásku k hudbě. Ze všeho, co s dětmi děláš, je cítit, že do toho dáváš kus srdce, což vůbec není nic samozřejmého. Moc si toho vážím a děkuji Ti za to.

Katka Soukupová

 

Žasneme nad tím, jakým způsobem působíš na malé děti, které nevědí nic o hudbě a rytmu a díky tvému přístupu v sobě každé dítě objevuje talent a zálibu v písničkách, rytmu a animaci textů písní. Získáš si každého žáčka, at několika měsíční miminka nebo 2leté děti. Je to díky tomu, že máš ráda děti, každému věnuješ svou pozornost. Zároveň dokážeš udržet pořádek a spolupráci všech mrňat a rodičů. Takovou  věc dokáže jen pozitivně laděná výrazná osobnost. Děkujeme 

 

babička Vendula + maminka Michaela