Hudebka

15 hod. | Cena: 2250,-

 

Hudebka

Zábavný koncept hudební výuky pro děti ve věku od 18 měsíců do 7 let!

Čeká Vás zpívání, hraní, tancování, poslech hudby pod vedením zkušené lektorky a profesionální zpěvačky Jarmily Žilkové.

Svým přátelským přístupem v dětech velice přirozeným způsobem podporuje radost z hudby, rozvoj vztahu k hudbě i cit pro rytmus. Důraz klade na rozvoj individuality každého z nich.

 

ROZVRH LEKCÍ OD ZÁŘÍ 2017

začínáme v týdnu od 18. 9. 2017

 

PONDĚLÍ                 15.00    2,5 - 3,5 let - KURZ JE OBSAZEN
                                 16.00    3,5 - 4,5 let - KURZ JE OBSAZEN
                                 17.00    5 - 7 let - přidaná výuka zobcové flétny - KURZ JE OBSAZEN
 
ÚTERÝ                     9.30      1,5 - 3,5 let - VOLNO
                                 10.30    1,5 - 3,5 let - KURZ JE OBSAZEN
 
STŘEDA                   15.00    3,5 - 4,5 let - KURZ JE OBSAZEN
                                 16:00    2,5 - 3,5  let - KURZ JE OBSAZEN
                                 17.00    5 - 7 let - přidaná výuka zobcové flétny - KURZ JE OBSAZEN

 

 

Děti do 3,5 let

děti jsou na hodině s doprovodem (rodičem / prarodičem)

Přítomnosti mladších sourozenců nebráníme, tím, že jsou přítomni na hodinách, se u nich vztah k hudbě rozvíjí.

délka lekce 45 minut

 

Děti od 3,5 let

děti jsou na hodině samostatně

délka lekce 45 minut

 

Cena kurzu: 2250,- Kč / pololetí / 15 lekcí

Údaje pro platbu Vám zašleme po přihlášení. Sourozenecká sleva 20 %!

Pro více informací a přihlášení nás kontaktujte na tel: 702 017 269 nebo emailem: info@inpsychologie.cz.

 

Omluvy a náhrady: Jarmila Žilková, DiS. - 602 666 316, zilkovajarmila@seznam.cz

​V případě, že si neplánujete hodinu nahradit, není třeba hodinu předem omlouvat.

 

Těšíme se na vás!

 

Reference

 

Chtěla bych Vám  poděkovat za vše, co těm malým dětským dušičkám dáváte. Protože svou práci máte víc než ráda, což jsem poznala po chvilce, možná si ani neuvědomuje, jak moc je Vaše hodiny obohacují. Inteligentní texty písniček, které je vedou k lásce ke slovu, sympatické melodie, které je učí vnímat hudbu přirozenou cestou, to vše okořeněné smysluplným, nevtíravým hraním a pohybem. Co víc si přát.  Jako učitelka českého jazyka pořád ještě doceňuji sílu a kouzlo prostého slova. Jsou to hodnoty, které člověk vezme za své a dostane pod kůži, pokud se k nim dostane zajímavou formou a v útlém věku. Jsem ráda, že naše Eliška tuto možnost ve Vaší osobě má. Je to bohatsví, jehož hodnotu nelze vyčíslit (naštěstí), ale které si jako vzácnou devízu Vaši žáčci ponesou do života. Vlastně ani nevím, zda je správné slovo žák; ostatně Vy také nepůsobíte v roli učitelky v klasickém slova smyslu. Svou práce děláte hlavně srdcem, a tak i děti se učí porozumět srdcem křehkému světu slova, hudby a pohybu.
Velmi si vážím Vašeho kamarádského přístupu k malým svěřencům; z vlastní zkušenosti vím, že v atmosféře pochval a povzbuzování lze dosáhnout takřka zázraků. Přirozenou cestou v dětech rozvíjíte city, kreativitu a spoustu dovedností. A ony Vám to bohatě vraceji: chodí k Vám rády a těší se na Vás.

Marcela Horažďovská

S Jájou jsme se poprvé potkali před téměř 4 lety na ukázkové hodině kurzu Yamaha. Nebylo to naše první seznámení s Yamahou, ale až přístup Jáji rozhodl o tom, že jsme dceru přihlásili. Jája dokázala zaujmout 18 - ti měsíční batolata stejně jako jejich rodiče. Bezprostředností, nadšením, energií, nápady, rovnocenným a osobním postojem k dětem i dospělým si získala nejen nás, ale troufám si říct, že všechny zúčastněné. Zpívání s Jájou, na které jsme po dvou letech Yamahy navázali, je úžasné setkávání dětí s hudbou. Jája věnuje pozornost hudbě jako celku i jednotlivým částem jako rytmu, melodii, dechu, textu ad. Její žáci odcházejí obohaceni umělecky i lidsky. Neopakují jen otrocky naučené texty, obsahu písniček rozumí v souvislostech. Hodiny si děti užívají hravou formou v neformálním prostředí, které vytváří skvělou přátelskou atmosféru. Přála bych zažít hodinu Zpívání s Jájou každému dítěti i dospělému, i kdyby jen na zkoušku pro potěšení z hudby. 

Lucie Kosová

 

S radostí vnímám, kolik jste se toho společně naučili. Nejde jen o tu dlouhou řadu krásných písniček a říkanek, ale i o cit pro rytmus a schopnost hudbu nejenom poslouchat, ale i vnímat a porozumět jí. Nejdůležitější ale pro mě je, že na děti přenášíš svoji lásku k hudbě. Ze všeho, co s dětmi děláš, je cítit, že do toho dáváš kus srdce, což vůbec není nic samozřejmého. Moc si toho vážím a děkuji Ti za to.

Katka Soukupová

 

Žasneme nad tím, jakým způsobem působíš na malé děti, které nevědí nic o hudbě a rytmu a díky tvému přístupu v sobě každé dítě objevuje talent a zálibu v písničkách, rytmu a animaci textů písní. Získáš si každého žáčka, at několika měsíční miminka nebo 2leté děti. Je to díky tomu, že máš ráda děti, každému věnuješ svou pozornost. Zároveň dokážeš udržet pořádek a spolupráci všech mrňat a rodičů. Takovou  věc dokáže jen pozitivně laděná výrazná osobnost. Děkujeme 

 

babička Vendula + maminka Michaela

 


Rezervační formulář